jkh

FIRMA

NASZA FLOTA

REZERWACJA

Telefon:

+48 694 126 933  | +48 604 757 427

 

 

BLOG

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym blogiem

 

Dlaczego warto podróżować do Belgii

Belgia pomimo swojej małej powierzchni oraz niewielkiej liczbie mieszkańców ma wiele do zaoferowania na wielu płaszczyznach. Kraj ten jest także jednym z trzech państw należących do tzw. Beneluxu. Pozostałymi dwoma są Holandia oraz Luksemburg. Przewóz osób na linii Polska - Belgia jest bardzo częstym wyborem, dlatego by przekonać osoby do odwiedzin tego kraju, poniżej znajduje się garść ciekawostek o tym państwie.


Czytaj Więcej

11 rzeczy, które należy zabrać ze sobą w ierwszą podróż busem

Przemieszczanie się busem to jedna z chętniej wybieranych form przejazdu ze względu na szereg udogodnień, jakie oferuje dany przewoźnik. Jedną z nich jest usługa door to door.Jednak dobrze odbyta podróż zaczyna się na długo przed planowanym odjazdem. Aby zapobiec jakimkolwiek niedociągnięciom przy podróży busem Polska — Holandialub Belgia trwającej nawet 1000 kilometrów, należy odpowiednio się przygotować. W dzisiejszym wpisie przedstawimy 11 niezbędnych rzeczy, które warto zabrać ze sobą w pierwszą podróż busem. No to w drogę!


Czytaj Więcej

Dlaczego podróż busem jest lepsza niż samolotem lub pociągiem?

Podróżowanie w celach zarobkowych wymaga często dużych ilości bagaży. W tym przypadku droga powietrzna bądź kolejowa posiada swoje ograniczenia. Bariera wagowa występuje w przypadku samolotu. Z kolei w kwestii pociągu trzeba liczyć się z utrudnieniami związanymi z przechowywaniem dużych bagaży. Natomiast wyprawy w więcej osób mają to do siebie, że trudniej o zarezerwowanie kilku miejsc obok siebie, a wielogodzinna podróż to w końcu wspaniała okazja do rozmów. Możliwość siedzenia blisko rodziny bądź znajomych to tylko jedna z korzyści, która płynie z podróżowania busem. Po więcej zapraszamy tego do wpisu, w którym odpowiemy na pytanie, dlaczego podróż busem jest lepsza od tej odbywanej samolotem lub pociągiem.


Czytaj Więcej

Door to door czyli zaleta podróżowania busem

Podróżowanie busem wielu osobom kojarzy się z bardzo długą i niekomfortową jazdą. Są też tacy, którzy panicznie boją się latania samolotem oraz nie posiadają prawa jazdy, a koniecznie muszą dostać się do innej miejscowości bądź kraju. W niektórych przypadkach wyprawa pociągiem również nie wchodzi w grę chociażby ze względu na zbyt ciężki i duży bagaż. Dodatkowo dostanie się do wielu miejscowości wiąże się z przesiadkami, co znacząco wydłuża czas potrzebny na pokonanie dystansu. Jednak jest na to skuteczne rozwiązanie. To usługa „door to door”, która cieszy coraz większą liczbą klientów, dlatego w dzisiejszym artykule przedstawimy szereg korzyści płynących z tego rozwiązania.


Czytaj Więcej