jkh

FIRMA

NASZA FLOTA

REZERWACJA

Telefon:

+48 694 126 933  | +48 604 757 427

 

 

LucasTour: Busy Polska – Belgia

 

Belgia to kraj, który już od dłuższego czasu wzbudza większe zainteresowanie Polaków, biorących pod uwagę wyjazd za granicę, głównie z powodów zawodowych. Jako firma specjalizująca się w międzynarodowym transporcie, wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom – oferujemy regularny przewóz osób do Belgii. Nasz wyspecjalizowany skład złożony z doświadczonych kierowców, wysoki komfort przejazdu oraz atrakcyjne ceny to atuty LucasTour. Wyjazdy za granicę odbywamy w poniedziałki, środy, czwartki, piątki, soboty, a nawet niedziele.

 

Profesjonalny przewóz osób do Belgii

 

Nasze wyjazdy organizujemy regularnie, regularnie też kontrolujemy nasze pojazdy. Także za to oraz za wysoki komfort jazdy naszych Klientów otrzymaliśmy wyróżnienie Zaufany Przewoźnik. Nie zdobylibyśmy go, gdyby nie osoby, które nam zaufały i skorzystały z naszych usług. Dołącz do nich i Ty! Jeśli interesuje Cię przewóz do Belgii, skontaktuj się z nami już dziś, a chętnie pomożemy Ci zorganizować Twój przewóz. Oferujemy opcję door to door – nie tylko odbierzemy Cię ze wskazanego miejsca, ale także dowieziemy Cię prosto do celu.

 

Komfortowej klasy busy Rzeszów – Belgia

 

Na naszą flotę składają się duże busy marki Renault Master III z rozkładanymi fotelami, dwustrefową klimatyzacją, DVD, a także WiFi. Przed każdym wyjazdem wszystkie samochody są dokładnie sprawdzane, ponadto w trosce o ich stan techniczny – a co za tym idzie: o bezpieczeństwo naszych Klientów – regularnie kontrolujemy je we własnym serwisie. Jako że przewóz do Belgii organizujemy cyklicznie, posiadamy w pełni doświadczony skład kierowców. W podróży zawsze dokładają wszelkich starań, by trasa przebiegła sprawnie i komfortowo. Zapewniają to również nowoczesne systemy nawigujących, z których kierowcy korzystają. Dzięki temu nie tylko każdy pasażer, ale również każda przesyłka dotrą na miejsce bezproblemowo, ale i w miarę możliwości – szybko.

 

Przewóz do Belgii? Tylko z LucasTour

 

Niewielu przewoźników może pochwalić się indywidualnym podejściem do każdego Klienta; my nie wyobrażamy sobie inaczej. Cechuje nas nie tylko rzetelność i profesjonalizm, ale także ludzkie podejście do kwestii organizacji przejazdu. W branży działamy od wielu lat i wiemy, na czym polega savoir vivre obsługi Klienta, a także jak klarują się ceny rynkowe. Zdajemy sobie sprawę, że przewóz osób Polska – Belgia wymaga odpowiedniej organizacji, bo tylko ona gwarantuje bezawaryjność na trasach międzynarodowych; jednocześnie oferujemy więc: ceny konkurencyjne, flotę bezpieczną i przejazd maksymalnie komfortowy. Możesz się o tym przekonać! Zachęcamy do kontaktu już dziś.

 

Busy do Belgii Podkarpacie

Busy Rzeszów Belgii, wyjazdy Dworzec PKP, i spod adresu

Busy Jasło Belgia, wyjazdy Stacja PKS, Stacja Orlen (Metzgera)

Busy Sanok Belgia, wyjazdy z Stacja PKP, Sklep Kaufland, Stacja Orlen

Busy Krosno Belgia, wyjazdy Stacja PKS, Stacja BP-McDonald

 

Również można wyjechać z Brzozowa, Domaradza, Pilzna, Mielca, Dębicy, Ropczyc, Sędziszowa Małopolskiego, Strzyżowa, Wiśniowej.

 

 

Nasi Klienci mogą podróżować również spod adresu domowego województwa Małopolskiego:

Busy do Belgia Małopolska

Busy Nowy Sącz Belgia, wyjazdy z Stacja Orlen ul. Lwowska, Witosa, Krakowska, Stacja PKS

Busy Tarnów Belgia, wyjazdy Stacja BP, Błonie Centrum Auchen

Busy Kraków Belgia wyjazdy zjazd Wieliczka, KFC Libertów Stacja Amic-Lukoil, Skawina, Balice, Nowa Huta, cała obwodnica 79

Busy Krosno Belgia wyjazdy spod adresu jak również Stacja PKS, Mc Donald-BP

 

Również można wyjechać z: Brzesko, Bochnia, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Gorlice, Biecz, Grybów, Tuchów, Czchów, Dąbrowa Tarnowska

 

lucastourbiuro@gmail.com

kontakt

ul. Św. Faustyny Kowalskiej 45

38-200 Jasło

+48 694 126 933

+48 604 757 427

 

busy polska niemcy

 

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów
z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

 

busy polska niemcy

 

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

busy polska niemcy

 

Nasza firma LucasTour Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób zajmuje się również transportem osób do Niemiec. Obsługujemy głownie Miasta od północy kraju Hamburga i okolic, Bremen do Frankfurtu nad Menem i całą środkową część .

 

Odbieramy klientów ze wskazanego adresu domowego i zawozimy pod wskazany adres.