jkh

FIRMA

NASZA FLOTA

REZERWACJA

Telefon:

+48 694 126 933  | +48 604 757 427

Busy Holandia – Nowy Sącz

 

Zapewniamy wygodny i bezpieczny transport międzynarodowy osób prywatnych i grup zorganizowanych. Nasze niezawodne, doskonale wyposażone busy są przystosowane do odbywania długodystansowych, zagranicznych tras. Dzięki nim nasza firma oferuje najwyższy komfort jazdy. Nowoczesne busy stale przemierzają trasy do Holandii z Nowego Sącza.

Busy do Holandii z Nowego Sącza

Busy klasy VIP ruszają do Holandii i Niemiec z Nowego Sącza. Pojazdy są klimatyzowane, a ich liczne udogodnienia - takie jak system do odtwarzania DVD i stały dostęp do Wi-Fi - świetnie uatrakcyjniają podróż. Najwyższy komfort jazdy to zasługa wyposażenia ich w bardzo wygodne, rozsuwane fotele. Busy do Holandii i Niemiec z Nowego Sącza posiadają również najnowszą technologię satelitarną, pomocną w szukaniu innej trasy w sytuacji, gdy kierowca natrafi na poważne utrudnienia na drodze. Nasze sprawdzone busy zapewniają też dojazd do Nowego Sącza z Niemiec i Holandii.

Busy z Holandii, Niemiec do Nowego Sącza

Busy do Nowego Sącza z Niemiec i Holandii startują w różnych godzinach, dogodnych dla klientów. Są prowadzone przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, którzy posiadają wiedzę o atrakcyjnych trasach europejskich. Pojazdy przechodzą regularne badania stanu technicznego, co gwarantuje ich bezpieczeństwo użytkowania. Każdy przejazd firmowymi busami z Holandii, Niemiec i Nowego Sącza uwzględnia przystanki postojowe. Wszystkie przewozy oferujemy w cenach atrakcyjnych dla klienta - zapraszamy do kontaktu!

 

Busy do Niemiec Podkarpacie

Busy Rzeszów Niemcy, wyjazdy Dworzec PKP, i spod adresu

Busy Jasło Niemcy, wyjazdy Stacja PKS, Stacja Orlen (Metzgera)

Busy Sanok Niemcy, wyjazdy z Stacja PKP, Sklep Kaufland, Stacja Orlen

Busy Krosno Niemcy, wyjazdy Stacja PKS, Stacja BP-McDonald

 

Również można wyjechać z Brzozowa, Domaradza, Pilzna, Mielca, Dębicy, Ropczyc, Sędziszowa Małopolskiego, Strzyżowa, Wiśniowej.

 

 

Nasi Klienci mogą podróżować również spod adresu domowego województwa Małopolskiego:

Busy do Niemiec Małopolska

Busy Nowy Sącz Niemcy, wyjazdy z Stacja Orlen ul. Lwowska, Witosa, Krakowska, Stacja PKS

Busy Tarnów Niemcy, wyjazdy Stacja BP, Błonie Centrum Auchen

Busy Kraków Niemcy, wyjazdy zjazd Wieliczka, KFC Libertów Stacja Amic-Lukoil, Skawina, Balice, Nowa Huta, cała obwodnica 79

Busy Krosno Holandia, wyjazdy spod adresu jak również Stacja PKS, Mc Donald-BP

 

Również można wyjechać z: Brzesko, Bochnia, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Gorlice, Biecz, Grybów, Tuchów, Czchów, Dąbrowa Tarnowska

 

lucastourbiuro@gmail.com

kontakt

ul. Św. Faustyny Kowalskiej 45

38-200 Jasło

+48 694 126 933

+48 604 757 427

 

busy polska niemcy

 

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów
z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

 

busy polska niemcy

 

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

busy polska niemcy

 

Nasza firma LucasTour Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób zajmuje się również transportem osób do Niemiec. Obsługujemy głownie Miasta od północy kraju Hamburga i okolic, Bremen do Frankfurtu nad Menem i całą środkową część .

 

Odbieramy klientów ze wskazanego adresu domowego i zawozimy pod wskazany adres.