jkh

FIRMA

NASZA FLOTA

REZERWACJA

Telefon:

+48 694 126 933  | +48 604 757 427

Bus Niemcy – Polska Podkarpacie

 

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, zapewniamy bezpieczny przewóz osób z Polski do Niemiec, a Podkarpacie to częsty punkt startowy trasy. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia i licencje. Gwarantujemy również najwyższy komfort jazdy wygodnym busem, kierowanym przez wykwalifikowanego kierowcę.

Busy z Niemiec do Polski na Podkarpacie

Nasze nowoczesne busy są w codziennej gotowości na przejazd z Niemiec do Polski na Podkarpacie, dzięki regularnym kontrolnym badaniom stanu technicznego. Posiadają one najnowsze wyposażenie, takie jak rozsuwane fotele, klimatyzację i sprzęt do odtwarzania DVD. Udogodnienia te służą realizowaniu naszej misji, którą jest świadczenie klientom najwyższej jakości usług. Dzięki kadrze doświadczonych kierowców, nasz bus zawsze dociera z Niemiec do Polski na Podkarpacie w planowanym czasie! Posiadają oni zawężoną wiedzę o alternatywnych i atrakcyjnych trasach, przydatną w przypadku napotkania utrudnień na drodze.

Busy z Podkarpacia do Niemiec

Nasze niezawodne busy startują też do Niemiec z Podkarpacia. Dzięki wyposażeniu ich w najnowszą technologię satelitarną, są one dostosowane do odbywania bezpiecznych, szybkich i długodystansowych tras. Choć punkt wyjazdowy stale przygotowanego busa do Niemiec z Polski to woj. podkarpackie, codziennie startujemy również z małopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego i opolskego. Przejazdy oferujemy zarówno osobom prywatnym, jak i grupom zorganizowanym - nasze busy mieszczą aż 9 osób. Do Niemiec z Podkarpacia startujemy w różnych godzinach. Przewozy oferujemy w cenie atrakcyjnej dla klienta - zapraszamy do owocnej współpracy!

 

Busy do Niemiec Podkarpacie

Busy Rzeszów Niemcy, wyjazdy Dworzec PKP, i spod adresu

Busy Jasło Niemcy, wyjazdy Stacja PKS, Stacja Orlen (Metzgera)

Busy Sanok Niemcy, wyjazdy z Stacja PKP, Sklep Kaufland, Stacja Orlen

Busy Krosno Niemcy, wyjazdy Stacja PKS, Stacja BP-McDonald

 

Również można wyjechać z Brzozowa, Domaradza, Pilzna, Mielca, Dębicy, Ropczyc, Sędziszowa Małopolskiego, Strzyżowa, Wiśniowej.

 

 

Nasi Klienci mogą podróżować również spod adresu domowego województwa Małopolskiego:

Busy do Niemiec Małopolska

Busy Nowy Sącz Niemcy, wyjazdy z Stacja Orlen ul. Lwowska, Witosa, Krakowska, Stacja PKS

Busy Tarnów Niemcy, wyjazdy Stacja BP, Błonie Centrum Auchen

Busy Kraków Niemcy, wyjazdy zjazd Wieliczka, KFC Libertów Stacja Amic-Lukoil, Skawina, Balice, Nowa Huta, cała obwodnica 79

Busy Krosno Holandia, wyjazdy spod adresu jak również Stacja PKS, Mc Donald-BP

 

Również można wyjechać z: Brzesko, Bochnia, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Gorlice, Biecz, Grybów, Tuchów, Czchów, Dąbrowa Tarnowska

 

lucastourbiuro@gmail.com

kontakt

ul. Św. Faustyny Kowalskiej 45

38-200 Jasło

+48 694 126 933

+48 604 757 427

 

busy polska niemcy

 

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów
z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

 

busy polska niemcy

 

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

busy polska niemcy

 

Nasza firma LucasTour Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób zajmuje się również transportem osób do Niemiec. Obsługujemy głownie Miasta od północy kraju Hamburga i okolic, Bremen do Frankfurtu nad Menem i całą środkową część .

 

Odbieramy klientów ze wskazanego adresu domowego i zawozimy pod wskazany adres.