jkh

FIRMA

NASZA FLOTA

REZERWACJA

Telefon:

+48 694 126 933  | +48 604 757 427

Bus Polska – Holandia Podkarpacie

 

Oferujemy wygodne i bezpieczne przewozy busem z Polski do Holandii. Podkarpacie to częsty punkt startowy naszej trasy. Jako certyfikowana firma, usługę transportu świadczymy poprzez naszą wykwalifikowaną kadrę kierowców, którzy swoje doświadczenie zdobywali na drogach europejskich. Przewóz osób busami z Holandii do Polski z woj. podkarpackiego także wchodzi w zakres naszych usług.

Przewozy do Holandii z Polski, woj. podkarpackiego

Nasze busy niemal codziennie startują do Holandii z polskiego Podkarpacia. Przejazdy odbywają się we wszystkie weekendy. Zapewniamy komfortową podróż dzięki znajomości sprawdzonych, bezpiecznych tras. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnych busów typu VIP, bo dzięki nim przejazd z Podkarpacia do Holandii przebiega klientom niezwykle komfortowo. Pojazdy te są specjalnie wyposażone w wygodne, rozsuwane fotele, darmowe Wi-Fi, system DVD i klimatyzację. Posiadają również nowoczesną technologię satelitarną. Stanowi ona niezbędną pomoc w szukaniu innych, atrakcyjnych tras, gdy planowane busy z Podkarpacia do Holandii natrafią na nieoczekiwane utrudnienia na drodze.

Busy na polskie Podkarpacie z Holandii

Nasze busy typu VIP startują też z Holandii na Podkarpacie. Zainstalowane w nich udogodnienia służą realizowaniu naszej misji, sprowadzającej się do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Modernizujemy nasze pojazdy i kontrolujemy ich stan techniczny, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Przewozy busami na Podkarpacie z Holandii specjalnie oferujemy w różnych godzinach, aby każdy klient znalazł dla siebie odpowiedni termin. Każda trasa uwzględnia odpowiednią ilość przystanków postojowych.

Usługi przewozowe - dobierz dla siebie ofertę

Przewozy busami zarówno z Holandii do Polski, jak i z Podkarpacia do krajów zachodniej Europy oferujemy osobom prywatnym, przedsiębiorcom i reprezentantom firm. Dzięki temu, że nowoczesne pojazdy mieszczą aż 9 osób, są one znakomicie przystosowane do transportu dla grup zorganizowanych. Atrakcyjne trasy do Holandii i Podkarpacia niezawodnymi busami służą też zagranicznym wyjazdom delegacyjnym i biurowym. W dbałości o najwyższą jakość usług przygotowujemy specjalne oferty, uwzględniające indywidualne wymagania klientów. Przejazdy busami do Holandii i woj. podkarpackiego oferujemy w cenach korzystnych dla każdego - zapraszamy do kontaktu!

 

Busy do Niemiec Podkarpacie

Busy Rzeszów Niemcy, wyjazdy Dworzec PKP, i spod adresu

Busy Jasło Niemcy, wyjazdy Stacja PKS, Stacja Orlen (Metzgera)

Busy Sanok Niemcy, wyjazdy z Stacja PKP, Sklep Kaufland, Stacja Orlen

Busy Krosno Niemcy, wyjazdy Stacja PKS, Stacja BP-McDonald

 

Również można wyjechać z Brzozowa, Domaradza, Pilzna, Mielca, Dębicy, Ropczyc, Sędziszowa Małopolskiego, Strzyżowa, Wiśniowej.

 

 

Nasi Klienci mogą podróżować również spod adresu domowego województwa Małopolskiego:

Busy do Niemiec Małopolska

Busy Nowy Sącz Niemcy, wyjazdy z Stacja Orlen ul. Lwowska, Witosa, Krakowska, Stacja PKS

Busy Tarnów Niemcy, wyjazdy Stacja BP, Błonie Centrum Auchen

Busy Kraków Niemcy, wyjazdy zjazd Wieliczka, KFC Libertów Stacja Amic-Lukoil, Skawina, Balice, Nowa Huta, cała obwodnica 79

Busy Krosno Holandia, wyjazdy spod adresu jak również Stacja PKS, Mc Donald-BP

 

Również można wyjechać z: Brzesko, Bochnia, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Gorlice, Biecz, Grybów, Tuchów, Czchów, Dąbrowa Tarnowska

 

lucastourbiuro@gmail.com

kontakt

ul. Św. Faustyny Kowalskiej 45

38-200 Jasło

+48 694 126 933

+48 604 757 427

 

busy polska niemcy

 

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów
z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

 

busy polska niemcy

 

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

busy polska niemcy

 

Nasza firma LucasTour Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób zajmuje się również transportem osób do Niemiec. Obsługujemy głownie Miasta od północy kraju Hamburga i okolic, Bremen do Frankfurtu nad Menem i całą środkową część .

 

Odbieramy klientów ze wskazanego adresu domowego i zawozimy pod wskazany adres.