jkh

FIRMA

NASZA FLOTA

REZERWACJA

Telefon:

+48 694 126 933  | +48 604 757 427

 

 

BUSY POLSKA HOLANDIA

 

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób do Holandii przy zachowaniu najwyższego standardu. Obsługujemy całą Holandię i dowozimy pod wskazany adres. Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego.

 

LucasTour: Przewoźnik Polska – Holandia

 

Holandia wciąż pozostaje jednym z bardziej popularnych kierunków, które wybierają Polacy, podejmując decyzję o pracy za granicą. Liczba osób, które podjęły to wyzwanie, wyjeżdżając i osiedlając się na stałe w Holandii, nieustępliwie wzrasta. W związku z tym oferujemy Państwu przewóz osób z Polski do Holandii. Jesteśmy firmą specjalizującą się w nich od dawna; posiadamy konkurencyjne ceny, jednocześnie zdając sobie sprawę z tego, co oznacza wysoki standard podróżowania. Nasza flota jest bezawaryjna, mimo że startuje regularnie – z zachowaniem wszystkich standardów i norm bezpieczeństwa. Przewóz do Holandii odbywa się u nas w poniedziałki, środy, czwartki, piątki, soboty, a nawet w niedziele.

 

Wysokiej klasy busy na przewozy osób Polska – Holandia

 

Dzięki optymalizacji i właściwemu doborowi trasy, odbiór i dojazd z LucasTour — przewoźnikiem na trasie Polska-Holandia są terminowe. W trasie zapewniamy odpowiednią ilość przystanków, a w busach – miłą i przyjazną atmosferę. Nasi kierowcy busów na trasie Polska - Holandia wiedzą, co robią i zachowują pełen profesjonalizm nie tylko za kółkiem.

Znają się również na obsłudze Klienta i cechuje ich wysoka kultura – by każdy, kto z nami podróżuje, był w pełni usatysfakcjonowany. Dbając o Twoje potrzeby, na naszą flotę do transportu osób na trasie Holandia - Polska składają się tylko wysokiej klasy busy. Polska – Holandia to trasa daleka i dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wszystkie nasze duże busy marki Renault Master III posiadają rozkładane fotele, dwustrefową klimatyzację, DVD, WiFi oraz inne udogodnienia. A wszystko to w trosce o Twój wielogodzinny komfort. Przewóz osób do Holandii i nie tylko Poza Holandią, w swojej ofercie posiadamy również możliwości transportu do Niemiec i Belgii, podróżujemy również po Polsce. Jeśli interesują Cię szczegóły oferowanych przez nas przewozów osobowych Polska-Holandia i Holandia-Polska – zachęcamy do kontaktu. Choć naszym priorytetem jest bezpieczny i w pełni komfortowy przewóz osób do Holandii, w naszej ofercie znajduje się także możliwość przewozu paczek. Kierowcy, pomimo iż znają doskonale swoje trasy i cechuje ich nabywane przez lata doświadczenie, dodatkowo korzystają z nowoczesnych systemów nawigacji satelitarnej. Zarówno pasażerów, jak i przesyłki dowozimy więc bezbłędnie i na czas.

 

Przewóz osób Polska – Holandia

 

Jednym z wielu atutów naszej oferty jest łatwy kontakt oraz brak problemów z doborem odpowiedniego terminu wyjazdu. Jako że z nami przewóz osób Polska – Holandia odbywa się praktycznie codziennie, łatwo dostosować naszą ofertę do wymagań naszych Klientów. Ponadto warto wiedzieć, że obsługujemy całą Holandię i dowozimy pod wskazany adres. Gwarantujemy odbiór naszych Klientów z dowolnego adresu domowego w województwie małopolskim, ale nie tylko. W przypadku, jeśli chcesz rozpocząć podróż do Holandii z Podkarpacia, pełna lista lokalizacji, z których startujemy, wskazana jest na naszej stronie internetowej. Nie widzisz w niej miejscowości, która Cię interesuje? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferowanego przez nas transportu osób do Holandii, możesz również skontaktować się z nami drogą mailową lub poprzez formularz dostępny na naszej stronie. Zapraszamy!

 

 

Busy do Holandii Podkarpacie

Busy Jasło Holandia, wyjazdy również ze Stacji PKS, Stacja Orlen,

Busy Sanok Holandia, wyjazdy rano również ze Stacji PKP, Stacja Paliw Orlen, Sklep Kaufland,

Busy Rzeszów Holandia, wyjazdy spod adresu jak i stacja PKS

Busy Krosno Holandia, wyjazdy spod adresu jak również Stacja PKS, Mc Donald-BP

 

Również można wyjechać z Brzozowa, Domaradza, Pilzna, Mielca, Dębicy, Ropczyc, Sędziszowa Małopolskiego, Strzyżowa, Wiśniowej.

 

Nasi Klienci mogą podróżować również spod adresu domowego województwa Małopolskiego:

Busy do Holandii Małopolska

Busy Nowy Sącz Holandia, wyjazdy z Stacja Orlen ul. Lwowska, Witosa, Krakowska, Stacja PKS

Busy Tarnów Holandia, wyjazdy Stacja BP, Błonie Centrum Auchen

Busy Kraków Holandia, wyjazdy zjazd Wieliczka, KFC Libertów Stacja Amic-Lukoil, Skawina, Balice, Nowa Huta, cała obwodnica 79

Busy Krosno Holandia, wyjazdy spod adresu jak również Stacja PKS, Mc Donald-BP

 

Również można wyjechać z: Brzesko, Bochnia, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Gorlice, Biecz, Grybów, Tuchów, Czchów, Dąbrowa Tarnowska

 

lucastourbiuro@gmail.com

kontakt

ul. Św. Faustyny Kowalskiej 45

38-200 Jasło

+48 694 126 933

+48 604 757 427

 

 

Przewóz, transport osób
w kraju i Europ

​ e

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów
z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

 

Przewóz, transport osób
w kraju i Europ

​ e

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

 

BUSY POLSKA HOLANDIA

 

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób przy zachowaniu najwyższego standardu. Obsługujemy całą holandię i dowozimy pod wskazany adres. Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego.