jkh

FIRMA

NASZA FLOTA

REZERWACJA

Telefon:

+48 694 126 933  | +48 604 757 427

 

 

BUSY POLSKA NIEMCY

 

Nasza firma LucasTour Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób zajmuje się również transportem osób do Niemiec i Polski. Obsługujemy głównie miasta od północy kraju Hamburga i okolic, Bremen do Frankfurtu nad Menem i całą środkową część. Odbieramy klientów ze wskazanego adresu domowego i zawozimy pod wskazany adres.

 

LucasTour: Przewoźnik oferujący przewozy międzynarodowe Polska – Niemcy

 

Pierwszą decyzją, jaką zwykle podejmuje się w trakcie planowania wyjazdu do Niemiec, jest ta dotycząca wyboru odpowiedniego przewoźnika. LucasTour jako firma przewozowa, która regularnie organizuje przewóz osób Polska – Niemcy, wiemy, jak zadbać nie tylko o bezpieczeństwo w trasie wszystkich naszych Klientów, ale także o ich wysoki komfort zachowany w trakcie podróży. Z nami planowanie wyjazdu i transportu osób do Niemiec przestaje być problematyczne! Dowozimy pod wskazany adres nie tylko pasażerów, ale również różnego rodzaju przesyłki. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę kierowców oraz wysokiej klasy flotę. Z przewozami osobowymi Polska - Niemcy od LucasTour dojedziesz do celu na czas i za konkurencyjną na rynku cenę. Dlaczego? Ponieważ wiemy, co robimy!

 

LucasTour: wysokiej klasy busy do przewozów osób na trasie Polska – Niemcy

 

Posiadamy certyfikat Zaufany Przewoźnik, który otrzymaliśmy za bezawaryjność naszych pojazdów, brak wypadków w trasie, bezkonfliktowość prawną naszej działalności oraz odpowiednio licencjonowane usługi. W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy busy. Polska – Niemcy, ale również Polska – Holandia czy Polska – Belgia to przykłady tras, które odbywają one regularnie, tak samo jak regularnie odbywają się kontrole naszych pojazdów. Nasza troska o stan techniczny wszystkich naszych busów do przewozu osób do Niemiec przekłada się na wysokie bezpieczeństwo naszych Klientów i minimalizuje ryzyko wystąpienia awarii na drodze. Ponadto nasze busy marki Renault Master III z możliwościami takimi jak rozkładane fotele, dwustrefowa klimatyzacja, DVD czy WiFi zapewniają odpowiednią wygodę w trasie.

 

Przewóz osób busami z Polski do Niemiec i nie tylko

 

Chociaż specjalizujemy się w przewozie osób do Niemiec oraz do innych krajów europejskich (na przykład Belgia czy Holandia, jeździmy również po Polsce), do Twojej dyspozycji oddajemy również możliwość przewozu przesyłek. Kontaktując się z nami, możesz zaplanować bezpieczny i wygodny przewóz do Niemiec – bez zbędnych formalności oraz w konkurencyjnej cenie. W naszym przypadku nie idzie ona w parze z utratą jakości przejazdu. O Twój komfort zadbają nasi kierowcy znający standardy obsługi Klienta oraz wyznaczający odpowiednią liczbę przerw w trasie. Wyposażeni w specjalistyczny system nawigacji satelitarnej dostosują ją tak, by transport osób na trasie Niemcy - Polska przebiegł szybko i bezpiecznie.

 

Busy Rzeszów – Niemcy door to door

 

Jako LucasTour: Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób zależy nam na w pełni satysfakcjonującej obsłudze Klienta. Od lat specjalizujemy się w transporcie osób i przesyłek do Niemiec i każdy przejazd realizujemy z wielką przyjemnością oraz starannością. Obsługujemy głównie miasta od północy kraju Hamburga i okolic, Bremen do Frankfurtu nad Menem i całą środkową część. Jako że z nami busy Rzeszów – Niemcy kursują praktycznie codziennie, z łatwością możemy dostosować Twoje wymagania do naszej oferty. Jeśli zastanawiasz się, czy nasze busy międzynarodowe Niemcy - Polska kursują w okolicy Twojego miejsca docelowego, zachęcamy do kontaktu telefonicznego; chętnie odpowiemy również na pozostałe pytania.

 

 

Busy do Niemiec Podkarpacie

Busy Rzeszów Niemcy, wyjazdy Dworzec PKP, i spod adresu

Busy Jasło Niemcy, wyjazdy Stacja PKS, Stacja Orlen (Metzgera)

Busy Sanok Niemcy, wyjazdy z Stacja PKP, Sklep Kaufland, Stacja Orlen

Busy Krosno Niemcy, wyjazdy Stacja PKS, Stacja BP-McDonald

 

Również można wyjechać z Brzozowa, Domaradza, Pilzna, Mielca, Dębicy, Ropczyc, Sędziszowa Małopolskiego, Strzyżowa, Wiśniowej.

 

 

Nasi Klienci mogą podróżować również spod adresu domowego województwa Małopolskiego:

Busy do Niemiec Małopolska

Busy Nowy Sącz Niemcy, wyjazdy z Stacja Orlen ul. Lwowska, Witosa, Krakowska, Stacja PKS

Busy Tarnów Niemcy, wyjazdy Stacja BP, Błonie Centrum Auchen

Busy Kraków Niemcy, wyjazdy zjazd Wieliczka, KFC Libertów Stacja Amic-Lukoil, Skawina, Balice, Nowa Huta, cała obwodnica 79

Busy Krosno Holandia, wyjazdy spod adresu jak również Stacja PKS, Mc Donald-BP

 

Również można wyjechać z: Brzesko, Bochnia, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Gorlice, Biecz, Grybów, Tuchów, Czchów, Dąbrowa Tarnowska

 

lucastourbiuro@gmail.com

kontakt

ul. Św. Faustyny Kowalskiej 45

38-200 Jasło

+48 694 126 933

+48 604 757 427

 

busy polska niemcy

 

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów
z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

 

busy polska niemcy

 

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

busy polska niemcy

 

Nasza firma LucasTour Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób zajmuje się również transportem osób do Niemiec. Obsługujemy głownie Miasta od północy kraju Hamburga i okolic, Bremen do Frankfurtu nad Menem i całą środkową część .

 

Odbieramy klientów ze wskazanego adresu domowego i zawozimy pod wskazany adres.