jkh

FIRMA

NASZA FLOTA

REZERWACJA

Telefon:

+48 694 126 933  | +48 604 757 427

 

 

Busy z Gorlic do Niemiec i Holandii

 

Organizujemy przewozy krajowe i międzynarodowe naszymi niezawodnymi busami z Gorlic do Niemiec i Holandii - zapewniamy również trasy powrotne do Polski. Startujemy zarówno w dni powszednie, jak i weekendy. Nasi klienci mają do wyboru wiele kursów o różnych godzinach i dogodnych porach dnia.

 

Wynajem busa do transportu międzynarodowego - Gorlice

 

Ofertę przewozu naszymi nowoczesnymi busami z Gorlic do Niemiec i Holandii kierujemy do osób prywatnych, przedsiębiorców oraz grup zorganizowanych. Przestronne pojazdy mieszczą aż 9 osób. Każdy samochód kierowany jest przez wykwalifikowanych kierowców, którzy swoje doświadczenie zdobyli na trasach długodystansowych. Naszym przewoźnikom udostępniamy najnowsze systemy nawigacyjne specjalnie do omijania utrudnień na drodze. Staramy się, aby transport międzynarodowy busem z Gorlic do Niemiec oraz Holandii odbywał się terminowo, szybko i bezpiecznie. Ten cel przyświeca nam również przy organizowaniu tras powrotnych z tych państw do Polski.

 

Transport międzynarodowy z nowoczesnym busem

 

Udostępniamy świetnie wyposażone busy Renault Master III. Trasę z Gorlic do Holandii i Niemiec umili zamontowany w nich system DVD oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Ponadto pojazdy posiadają nowoczesne oświetlenie, oraz wygodne, ergonomiczne fotele. Przejazdy busami z Gorlic do Holandii i Niemiec, a także trasy powrotne uwzględniają właściwą ilość przystanków i postojów. Regularne serwisowanie i zawsze aktualne przeglądy gwarantują bezawaryjność naszych pojazdów. Nasze busy przed każdą trasą przechodzą też badanie stanu technicznego. W 2015 r. zdobyliśmy certyfikat “Zaufanego Przewoźnika” potwierdzający organizowanie bezwypadkowych przewozów. Od tego czasu utrzymujemy najwyższą jakość usług - zapraszamy do grona zadowolonych klientów z transportu międzynarodowego z Gorlic do Holandii i Niemiec!

 

 

Busy do Holandii Podkarpacie

Busy Jasło Holandia, wyjazdy również ze Stacji PKS, Stacja Orlen,

Busy Sanok Holandia, wyjazdy rano również ze Stacji PKP, Stacja Paliw Orlen, Sklep Kaufland,

Busy Rzeszów Holandia, wyjazdy spod adresu jak i stacja PKS

Busy Krosno Holandia, wyjazdy spod adresu jak również Stacja PKS, Mc Donald-BP

 

Również można wyjechać z Brzozowa, Domaradza, Pilzna, Mielca, Dębicy, Ropczyc, Sędziszowa Małopolskiego, Strzyżowa, Wiśniowej.

 

Nasi Klienci mogą podróżować również spod adresu domowego województwa Małopolskiego:

Busy do Holandii Małopolska

Busy Nowy Sącz Holandia, wyjazdy z Stacja Orlen ul. Lwowska, Witosa, Krakowska, Stacja PKS

Busy Tarnów Holandia, wyjazdy Stacja BP, Błonie Centrum Auchen

Busy Kraków Holandia, wyjazdy zjazd Wieliczka, KFC Libertów Stacja Amic-Lukoil, Skawina, Balice, Nowa Huta, cała obwodnica 79

Busy Krosno Holandia, wyjazdy spod adresu jak również Stacja PKS, Mc Donald-BP

 

Również można wyjechać z: Brzesko, Bochnia, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Gorlice, Biecz, Grybów, Tuchów, Czchów, Dąbrowa Tarnowska

 

lucastourbiuro@gmail.com

kontakt

ul. Św. Faustyny Kowalskiej 45

38-200 Jasło

+48 694 126 933

+48 604 757 427

 

 

Przewóz, transport osób
w kraju i Europ

​ e

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów
z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

 

Przewóz, transport osób
w kraju i Europ

​ e

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

 

BUSY POLSKA HOLANDIA

 

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób przy zachowaniu najwyższego standardu. Obsługujemy całą holandię i dowozimy pod wskazany adres. Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego.