jkh

FIRMA

NASZA FLOTA

REZERWACJA

Telefon:

+48 694 126 933  | +48 604 757 427

 

 

Busy z Rzeszowa do Holandii

 

Zapewniamy bezpieczny, sprawny i terminowy przewóz osób na trasie Rzeszów-Holandia zmodernizowanymi pojazdami marki Renault Master III, mieszczącymi spore bagaże. Nasze usługi są licencjonowane i nagradzane - zdobyliśmy certyfikat “Zaufanego Przewoźnika” w uznaniu za solidną organizację transportów. Nasze oferty są zindywidualizowane, a busy do Holandii i Rzeszowa spełniają oczekiwania wymagających klientów.

 

Nowoczesne busy do Holandii i Rzeszowa

 

Przewozy osób na trasie Rzeszów-Holandia naszymi nowoczesnymi busami odbywają się cyklicznie w dni powszednie oraz weekendy. Pojazdy zostały kompleksowo wyposażone, zgodnie z najwyższymi standardami. Ciesz się wygodnymi, rozsuwanymi fotelami, klimatyzacją, Wi-Fi i systemem DVD. Zapewniamy bezpieczny i terminowy transport na trasie Holandia-Rzeszów - nasze busy przed każdym przejazdem przechodzą badania stanu technicznego. Ponadto pojazdy są wyposażone w najnowszą technologię satelitarną, która jest niezbędna w sytuacji napotkania utrudnień na drodze. Przy jej zastosowaniu nasi kierowcy szybkich i niezawodnych busów do Holandii i Rzeszowa mogą obierać alternatywne, a przy tym równie atrakcyjne trasy.

 

Transport Rzeszów-Holandia z Lucas Tour to gwarancja wygody

 

Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra kierowców dokłada wszelkich starań, aby transport na trasie Rzeszów-Holandia był dla pasażerów wygodny i komfortowy. Każdy przejazd uwzględnia przystanki postojowe. Trasy organizujemy w różnych godzinach, aby klienci wybrali sobie dogodny termin dojazdu. Oferujemy usługę typu door to door - busami z Rzeszowa do Holandii i w trasie powrotnej zawieziemy Cię pod wskazany adres. Nasze atrakcyjne oferty przewozowe kierujemy do osób prywatnych, przedsiębiorców oraz przedstawicieli firm. Busy do Holandii z Rzeszowa, jak i z Rzeszowa do krajów zachodu są przestronne oraz świetnie dostosowane do transportów międzynarodowych. Potrzebny jest transport Holandia-Rzeszów? Skontaktuj się z nami!

 

 

Busy do Holandii Podkarpacie

Busy Jasło Holandia, wyjazdy również ze Stacji PKS, Stacja Orlen,

Busy Sanok Holandia, wyjazdy rano również ze Stacji PKP, Stacja Paliw Orlen, Sklep Kaufland,

Busy Rzeszów Holandia, wyjazdy spod adresu jak i stacja PKS

Busy Krosno Holandia, wyjazdy spod adresu jak również Stacja PKS, Mc Donald-BP

 

Również można wyjechać z Brzozowa, Domaradza, Pilzna, Mielca, Dębicy, Ropczyc, Sędziszowa Małopolskiego, Strzyżowa, Wiśniowej.

 

Nasi Klienci mogą podróżować również spod adresu domowego województwa Małopolskiego:

Busy do Holandii Małopolska

Busy Nowy Sącz Holandia, wyjazdy z Stacja Orlen ul. Lwowska, Witosa, Krakowska, Stacja PKS

Busy Tarnów Holandia, wyjazdy Stacja BP, Błonie Centrum Auchen

Busy Kraków Holandia, wyjazdy zjazd Wieliczka, KFC Libertów Stacja Amic-Lukoil, Skawina, Balice, Nowa Huta, cała obwodnica 79

Busy Krosno Holandia, wyjazdy spod adresu jak również Stacja PKS, Mc Donald-BP

 

Również można wyjechać z: Brzesko, Bochnia, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Gorlice, Biecz, Grybów, Tuchów, Czchów, Dąbrowa Tarnowska

 

lucastourbiuro@gmail.com

kontakt

ul. Św. Faustyny Kowalskiej 45

38-200 Jasło

+48 694 126 933

+48 604 757 427

 

 

Przewóz, transport osób
w kraju i Europ

​ e

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów
z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

 

Przewóz, transport osób
w kraju i Europ

​ e

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

 

BUSY POLSKA HOLANDIA

 

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób przy zachowaniu najwyższego standardu. Obsługujemy całą holandię i dowozimy pod wskazany adres. Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego.