jkh

FIRMA

NASZA FLOTA

REZERWACJA

Telefon:

+48 694 126 933  | +48 604 757 427

 

 

Busy z Rzeszowa do Niemiec

 

Przewozy busami kursujące na trasie Rzeszów-Niemcy i z powrotem składamy osobom prywatnym, przedsiębiorcom i reprezentantom firm. Jesteśmy uprawnieni do organizowania zarówno krajowych, jak i międzynarodowych transportów. Zdobyliśmy certyfikat “Zaufanego Przewoźnika” za bezpieczne oraz bezwypadkowe przewozy.

 

Transport osób z Rzeszowa do Niemiec

 

Nasze nowoczesne busy do Niemiec z Rzeszowa startują zarówno w dni powszednie, jak i weekendy. Przed każdym wyjazdem przechodzą kontrolę stanu technicznego, aby zapewnić pasażerom bezpieczeństwo podczas jazdy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów - przewóz osób z Rzeszowa możliwy jest z opcją door to door, oznacza to, że dowieziemy pasażera pod wskazany adres. Gwarantujemy niesamowicie wygodną podróż! Nasza firma transportowa udostępnia busy z Rzeszowa do Niemiec, które są wyposażone w komfortowe, rozsuwane fotele, darmowe Wi-Fi, system DVD i klimatyzację. Jako doświadczony przewoźnik na trasie Rzeszów-Niemcy zapewniamy wygodny przejazd.

 

Busy do Rzeszowa z Niemiec

 

Organizujemy sprawny przewóz osób z Niemiec do Rzeszowa busami marki Renault Master III, wyposażonymi w nowoczesną technologię satelitarną. Nasi doświadczeni kierowcy korzystają z niej, gdy na trasie pojawiają się utrudnienia mogące opóźnić planowy przyjazd. GPS pomoże w wyborze atrakcyjniejszej i szybszej trasy, tak, aby dotrzeć na miejsce bez opóźnień i przykrych niespodzianek. Kierowcy busów z Rzeszowa do Niemiec wyruszają w różnych godzinach, aby umożliwiać pasażerom dojazd o najlepszej dla nich porze. Nasza firma wyróżnia się konkurencyjnymi cenami - zapraszamy do kontaktu!

 

 

Busy do Holandii Podkarpacie

Busy Jasło Holandia, wyjazdy również ze Stacji PKS, Stacja Orlen,

Busy Sanok Holandia, wyjazdy rano również ze Stacji PKP, Stacja Paliw Orlen, Sklep Kaufland,

Busy Rzeszów Holandia, wyjazdy spod adresu jak i stacja PKS

Busy Krosno Holandia, wyjazdy spod adresu jak również Stacja PKS, Mc Donald-BP

 

Również można wyjechać z Brzozowa, Domaradza, Pilzna, Mielca, Dębicy, Ropczyc, Sędziszowa Małopolskiego, Strzyżowa, Wiśniowej.

 

Nasi Klienci mogą podróżować również spod adresu domowego województwa Małopolskiego:

Busy do Holandii Małopolska

Busy Nowy Sącz Holandia, wyjazdy z Stacja Orlen ul. Lwowska, Witosa, Krakowska, Stacja PKS

Busy Tarnów Holandia, wyjazdy Stacja BP, Błonie Centrum Auchen

Busy Kraków Holandia, wyjazdy zjazd Wieliczka, KFC Libertów Stacja Amic-Lukoil, Skawina, Balice, Nowa Huta, cała obwodnica 79

Busy Krosno Holandia, wyjazdy spod adresu jak również Stacja PKS, Mc Donald-BP

 

Również można wyjechać z: Brzesko, Bochnia, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Gorlice, Biecz, Grybów, Tuchów, Czchów, Dąbrowa Tarnowska

 

lucastourbiuro@gmail.com

kontakt

ul. Św. Faustyny Kowalskiej 45

38-200 Jasło

+48 694 126 933

+48 604 757 427

 

 

Przewóz, transport osób
w kraju i Europ

​ e

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów
z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

 

Przewóz, transport osób
w kraju i Europ

​ e

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

 

BUSY POLSKA HOLANDIA

 

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób przy zachowaniu najwyższego standardu. Obsługujemy całą holandię i dowozimy pod wskazany adres. Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego.