jkh

FIRMA

NASZA FLOTA

REZERWACJA

Telefon:

+48 694 126 933  | +48 604 757 427

 

 

Busy z Sanoka do Niemiec i Holandii

 

Zapewniamy bezpieczny przewóz osób naszymi długodystansowymi busami z Sanoka do Niemiec i Holandii. Cyklicznie organizujemy także trasy powrotne. Nasza firma wyróżnia się konkurencyjnymi cenami i przyjazną współpracą z doświadczonymi kierowcami, tworzącymi stałą flotę. Nie martw się o duży bagaż - busy do Sanoka, Holandii i Niemiec są bardzo pakowne!

 

Busy z Sanoka do Holandii i Niemiec

 

Nasze busy z Sanoka do Holandii i Niemiec to nowoczesne pojazdy marki Renault Master III, które są wyposażone w wygodne, rozkładane fotele, DVD, darmowe Wi-Fi i klimatyzację. W trosce o bezpieczeństwo pasażerów regularnie serwisujemy pojazdy, także przed każdym kursem sprawdzamy ich stan techniczny. Nasze niezawodne busy z Sanoka do Niemiec i Holandii obsługują wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy, którzy swoje doświadczenie zdobyli na długodystansowych trasach. Przewoźnikom zapewniamy profesjonalne wsparcie technologiczne w postaci nawigacji satelitarnej, służącej im do omijania utrudnień na drodze i tym samym do realizowania punktualnych przewozów.

 

Busy do Sanoka z Holandii i Niemiec

 

Nasze busy ruszają też do Sanoka, startując z Holandii i Niemiec. Przewozy organizujemy cyklicznie zarówno w dni powszednie, jak i weekendy - wyjeżdżamy w różnych godzinach, aby nasi pasażerowie dobrali dogodną dla siebie porę dojazdu. Nasze busy kursujące do Sanoka z Holandii oraz Niemiec docierają na miejsce terminowo. Zawozimy pod wskazany adres - wystarczy skorzystać z opcji door to door! Nie musisz się bać o bezpieczeństwo przejazdu, ponieważ jako firma transportowa posiadamy uprawnienia i licencje niezbędne do przewozu osób na trasach krajowych oraz międzynarodowych.

 

Busy do Sanoka, Holandii i Niemiec - dopasuj ofertę

 

Z naszych usług przewozowych busami z Sanoka do Niemiec i Holandii oraz z powrotem mogą korzystać osoby prywatne, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele firmowi. Przestronne pojazdy mieszczą aż 9 osób! Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty i promocje. Jako firma transportowa jesteśmy świadomi, że wyłącznie doskonała organizacja trasy zapewni pasażerom wygodny, szybki oraz bezpieczny przejazd. W 2015 r. zdobyliśmy certyfikat “Zaufanego Przewoźnika” za bezwypadkowe przewozy. Nasze busy do Sanoka, Holandii i Niemiec zawiozą Cię tam gdzie tego potrzebujesz - zapraszamy do kontaktu!

 

 

Busy do Holandii Podkarpacie

Busy Jasło Holandia, wyjazdy również ze Stacji PKS, Stacja Orlen,

Busy Sanok Holandia, wyjazdy rano również ze Stacji PKP, Stacja Paliw Orlen, Sklep Kaufland,

Busy Rzeszów Holandia, wyjazdy spod adresu jak i stacja PKS

Busy Krosno Holandia, wyjazdy spod adresu jak również Stacja PKS, Mc Donald-BP

 

Również można wyjechać z Brzozowa, Domaradza, Pilzna, Mielca, Dębicy, Ropczyc, Sędziszowa Małopolskiego, Strzyżowa, Wiśniowej.

 

Nasi Klienci mogą podróżować również spod adresu domowego województwa Małopolskiego:

Busy do Holandii Małopolska

Busy Nowy Sącz Holandia, wyjazdy z Stacja Orlen ul. Lwowska, Witosa, Krakowska, Stacja PKS

Busy Tarnów Holandia, wyjazdy Stacja BP, Błonie Centrum Auchen

Busy Kraków Holandia, wyjazdy zjazd Wieliczka, KFC Libertów Stacja Amic-Lukoil, Skawina, Balice, Nowa Huta, cała obwodnica 79

Busy Krosno Holandia, wyjazdy spod adresu jak również Stacja PKS, Mc Donald-BP

 

Również można wyjechać z: Brzesko, Bochnia, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Gorlice, Biecz, Grybów, Tuchów, Czchów, Dąbrowa Tarnowska

 

lucastourbiuro@gmail.com

kontakt

ul. Św. Faustyny Kowalskiej 45

38-200 Jasło

+48 694 126 933

+48 604 757 427

 

 

Przewóz, transport osób
w kraju i Europ

​ e

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów
z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

 

Przewóz, transport osób
w kraju i Europ

​ e

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

 

BUSY POLSKA HOLANDIA

 

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób przy zachowaniu najwyższego standardu. Obsługujemy całą holandię i dowozimy pod wskazany adres. Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego.