jkh

FIRMA

NASZA FLOTA

REZERWACJA

Telefon:

+48 694 126 933  | +48 604 757 427

 

 

Busy z Tarnowa do Niemiec i Holandii

 

Jako firma transportowa zapewniamy bezpieczne przewozy busami z Tarnowa do Holandii oraz Niemiec. Organizujemy również trasę powrotną z tych zagranicznych państw do Polski. Posiadamy zezwolenia na realizowanie przewozów krajowych i międzynarodowych dla osób prywatnych, przedsiębiorców oraz grup zorganizowanych. Zdobyliśmy certyfikat ”Zaufanego Przewoźnika” m.in. za świadczenie bezwypadkowych usług.

 

Busy z Tarnowa do Niemiec i Holandii

 

Organizujemy bezpieczne transporty osób nowoczesnymi i przestronnymi busami z Tarnowa do Niemiec i Holandii. Nasze pojazdy marki Renault Master III są serwisowane, regularnie przechodzą też badania stanu technicznego. Obsługuje je wykwalifikowana kadra przewoźników, z którymi podjęliśmy przyjazną współpracę. Skuteczne i bezawaryjne kursy busami z Tarnowa do Niemiec i Holandii to zasługa naszych doświadczonych kierowców. Są oni wprawieni w odbywaniu tras międzynarodowych, w przypadku napotkania utrudnień na drodze chętnie korzystają z najnowszych systemów nawigacyjnych.

 

Busy do Tarnowa z Niemiec i Holandii

 

Droga powrotna swoim standardem nie odbiega niczym pierwszemu kursowi. Tak samo jak w przypadku innych przewozów, startują busami do Tarnowa z Niemiec i Holandii zarówno w dni powszednie, jak i weekendy o różnych godzinach i porach dnia. Niezawodne pojazdy zostały wyposażone z myślą o zapewnieniu pasażerom wyjątkowego komfortu przejazdu. Nasze samochody posiadają system DVD, darmowe Wi-Fi, rozsuwane fotele i klimatyzację. Przewóz busami zarówno do Tarnowa z Niemiec i Holandii, jak i z zagranicznych państw do Polski uwzględnia odpowiednią ilość postojów. Nasze pojazdy są bardzo przestronne, dlatego nie musisz martwić się o swoje bagaże.

 

Oferta podróży busami do Tarnowa, Holandii i Niemiec

 

Nasze oferty przewozowe kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale także do przedstawicieli firm i pracowników udających się w delegacje. Busy do Tarnowa, Holandii i Niemiec klasy VIP rezerwujemy też dla grup zorganizowanych, ponieważ mieszczą one aż 9 osób. Naszym pasażerom proponujemy skorzystanie z atrakcyjnej opcji dojazdowej door to door, aby zawieźć ich pod wskazany adres. To pozwoli zaoszczędzić czas na przyjazd do domu lub miejsca zakwaterowania. Nasze przewozy busami na trasie Tarnów-Holandia-Niemcy cieszą się pozytywnymi opiniami i rekomendacjami klientów - zapraszamy do współpracy!

 

 

Busy do Holandii Podkarpacie

Busy Jasło Holandia, wyjazdy również ze Stacji PKS, Stacja Orlen,

Busy Sanok Holandia, wyjazdy rano również ze Stacji PKP, Stacja Paliw Orlen, Sklep Kaufland,

Busy Rzeszów Holandia, wyjazdy spod adresu jak i stacja PKS

Busy Krosno Holandia, wyjazdy spod adresu jak również Stacja PKS, Mc Donald-BP

 

Również można wyjechać z Brzozowa, Domaradza, Pilzna, Mielca, Dębicy, Ropczyc, Sędziszowa Małopolskiego, Strzyżowa, Wiśniowej.

 

Nasi Klienci mogą podróżować również spod adresu domowego województwa Małopolskiego:

Busy do Holandii Małopolska

Busy Nowy Sącz Holandia, wyjazdy z Stacja Orlen ul. Lwowska, Witosa, Krakowska, Stacja PKS

Busy Tarnów Holandia, wyjazdy Stacja BP, Błonie Centrum Auchen

Busy Kraków Holandia, wyjazdy zjazd Wieliczka, KFC Libertów Stacja Amic-Lukoil, Skawina, Balice, Nowa Huta, cała obwodnica 79

Busy Krosno Holandia, wyjazdy spod adresu jak również Stacja PKS, Mc Donald-BP

 

Również można wyjechać z: Brzesko, Bochnia, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Gorlice, Biecz, Grybów, Tuchów, Czchów, Dąbrowa Tarnowska

 

lucastourbiuro@gmail.com

kontakt

ul. Św. Faustyny Kowalskiej 45

38-200 Jasło

+48 694 126 933

+48 604 757 427

 

 

Przewóz, transport osób
w kraju i Europ

​ e

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów
z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

 

Przewóz, transport osób
w kraju i Europ

​ e

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób, transportu przy zachowaniu najwyższego standardu. Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Podkarpackiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres w Europie.

 

 

BUSY POLSKA HOLANDIA

 

Firma LucasTour oferuje najniższe ceny na rynku przewozu osób przy zachowaniu najwyższego standardu. Obsługujemy całą holandię i dowozimy pod wskazany adres. Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego.