Dlaczego podróż busem jest lepsza niż samolotem lub pociągiem?

Blog

Podróżowanie w celach zarobkowych wymaga często dużych ilości bagaży. W tym przypadku droga powietrzna bądź kolejowa posiada swoje ograniczenia. Bariera wagowa występuje w przypadku samolotu. Z kolei w kwestii pociągu trzeba liczyć się z utrudnieniami związanymi z przechowywaniem dużych bagaży. Natomiast wyprawy w więcej osób mają to do siebie, że trudniej o zarezerwowanie kilku miejsc obok siebie, a wielogodzinna podróż to w końcu wspaniała okazja do rozmów. Możliwość siedzenia blisko rodziny bądź znajomych to tylko jedna z korzyści, która płynie z podróżowania busem. Po więcej zapraszamy tego do wpisu, w którym odpowiemy na pytanie, dlaczego podróż busem jest lepsza od tej odbywanej samolotem lub pociągiem

Kiedy bus jest lepszy od pociągu i samolotu?

 

Często dzieje się tak, że pociągi są opóźnione, a przecież nawet najmniejsze przesunięcie może skutkować spóźnieniem się np. na samolot za ocean lub spotkanie biznesowe w innym kraju. Kwestia samolotu to z kolei konieczność przybycia na lotnisko na długo przed planowanym odlotem, a także – u wielu osób – obawy przed samym lataniem. I w tej sytuacji swój kawałek rynku przechwytuje transport busowo-autokarowy. Pomijając już wymienione we wstępie ograniczenia z miejscem i wagą, busy Polska – Belgia bądź przewozy z Podkarpacia lub Nowego Sącza do Holandii posiadają jeszcze jedną, lecz jakże ważną korzyść. Oczywiście mowa tutaj o usłudze „door to door”, dzięki której niwelowane są wszelkie niedogodności związane z dojazdem na czas. Dojazdy od adresu pod wskazany adres o każdej porze dnia i nocy są świetnym rozwiązaniem.

Co również bardzo istotne, w zakres usług transportowych za pośrednictwem busów wchodzi nie tylko przewóz ludzi, ale także wszelkiego rodzaju przesyłek. Kolejnymi powodami, dla których bus jest lepszy od pociągu i samolotu, to możliwość indywidualnej negocjacji cen oraz ekspresowe wyjazdy. Te dwa aspekty są szczególnie atrakcyjne dla klientów, a czas spędzony w busie może zostać kreatywnie wykorzystany na pracę zdalną lub przygotowanie się do spotkania biznesowego dzięki Wi-Fi dostępnemu w każdym pojeździe.

 

Elastyczne przewozy niezależnie od okazji

Busy z Holandii na Podkarpacie lub Nowy Sącz, a także z Belgii oraz przewozy krajowe skierowane są zarówno do jednostek indywidualnych, jak i firm. Mowa tutaj nie tylko o transporcie do i z pracy, ale także o przewozie na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Przejazd może odbywać się wszędzie tam, gdzie niezbędny jest transport większej ilości osób pod wskazany adres. Rozwiązanie to szczególnie przydatne okaże się w małych miejscowościach, z których mieszkańcy muszą dostać się chociażby na lotnisko lub prom w stosunkowo krótkim czasie.

 

Przewozy odbywają się o każdej porze dnia i nocy, a także we wszystkie dni tygodnia. To sprawia, że podróż może być idealnie dopasowana pod wyjazd na wakacje czy do rodziny, aby nie tracić swojego cennego wolnego czasu. Przestronne, siedmioosobowe busy mogą być również wykorzystane jako środek transportu większej grupy. Liczba osób nie wpływa na powiększenie się ceny, a to sprawia, że wyprawa w dowolne miejsce okazuje się być korzystną finansową alternatywą. Dodatkowo dzięki systematycznemu korzystaniu z usług jednej firmy, klienci mogą otrzymać spore rabaty na kolejne podróże, a nawet zyskać darmowy przejazd w podziękowaniu za zaufanie.

Dostępne samochody transportowe, w porównaniu do tych sprzed dekady bądź dwóch, znacząco zmieniły jakość oferowanych usług. Długie podróże na czterech kółkach nie wiążą się już z katorgą związaną chociażby z brakiem klimatyzacji, dlatego dostępne busy na trasie Polska – Belgia lub Polska – Holandia oraz Niemcy gwarantują dojazd na czas w komfortowych warunkach. Zapraszamy po więcej szczegółów dotyczących przewozów do NiemiecBelgii oraz Holandii. Zachęcamy także do przeczytania kolejnego bloga, w którym poruszana jest kwestia „door to door”, czyli podróżowania busem bezpośrednio pod wskazany adres. Przekonaj się! Podróżuj bez stresu, z domu do celu, bez przesiadek!

Szybki kontakt:

lucastourbiuro@gmail.com

ul. Św. Faustyny Kowalskiej 45,
38-200 Jasło

+48 694 126 933
+48 604 757 427