Door to Door czyli zaleta podróżowania busem

Blog

Podróżowanie busem wielu osobom kojarzy się z bardzo długą i niekomfortową jazdą. Są też tacy, którzy panicznie boją się latania samolotem oraz nie posiadają prawa jazdy, a koniecznie muszą dostać się do innej miejscowości bądź kraju. W niektórych przypadkach wyprawa pociągiem również nie wchodzi w grę chociażby ze względu na zbyt ciężki i duży bagaż. Dodatkowo dostanie się do wielu miejscowości wiąże się z przesiadkami, co znacząco wydłuża czas potrzebny na pokonanie dystansu. Jednak jest na to skuteczne rozwiązanie. To usługa „door to door”, która cieszy coraz większą liczbą klientów, dlatego w dzisiejszym artykule przedstawimy szereg korzyści płynących z tego rozwiązania.

Komfortowy przewóz osób (door to door) Polska – Niemcy

 

Usługa „door to door”, czyli wyjazd spod domu w wybranych województwach pod wskazany adres, przekonuje wiele osób do jazdy busem. Dlaczego? Ponieważ dojazd do miejsca docelowego nie zawsze odbywa się w momencie, kiedy jest jeszcze jasno. Późnymi wieczorami, a nawet w środku nocy towarzyszą różne ograniczenia związane z dojazdem do mieszkania bądź hotelu np. z dworca kolejowego lub lotniska. Dlatego jako firma przewozowa z Polski do Niemiec i z powrotem oferujemy usługę transportu pod same drzwi – i niezależnie od kierunku trasy i godziny.

Pojazdy bez klimatyzacji, umieszczone zbyt blisko siebie siedzenia oraz brak udogodnień potrafiły niegdyś uprzykrzyć życie podczas wielogodzinnej podróży. Na szczęście te czasy są już przeszłością. W dobie XXI wieku dostępna technologia pozwala na szereg udogodnień, które nie tylko urozmaicą czas podczas podróży, ale także przyczynią się do zwiększenia komfortu jazdy. Przewóz osób z Polski do Niemiec i z powrotem odbywa się w klimatycznie wyposażonych samochodach ze stałym dostępem do Wi-Fi, dwustrefową klimatyzacją oraz czytnikiem płyt DVD. Natomiast ze względu na fakt, że busy z Niemiec do Polski – w tym do województwa podkarpackiego – jadą przez całą południową część kraju, wszystkie wyżej wymienione udogodnienia okazują się niezbędne zwłaszcza wtedy, kiedy podróż trwa nawet kilkanaście godzin.

 

„Door to door” jest także świetnym rozwiązaniem podczas przewożenia osób z niepełnosprawnością – rozwiązanie to umożliwia im podróż bez żadnych przeszkód. Przewóz z Polski do Niemiec bądź wynajęte busy z Niemiec do Polski oraz innych państw są świetną alternatywą właśnie dla tych potrzebujących wyjątkowej uwagi. Podróż odbywa się przede wszystkim bez kolejek, spod domu i bezpośrednio pod wybrane miejsce docelowe.

 

D2D to nie tylko przewóz ludzi!

Firmy transportowe oferują również swoim Klientom możliwość wysyłania paczek. Dzięki temu przesyłka nie przechodzi przez ręce innych firm, a co za tym idzie, klient nie musi martwić się o stan techniczny produktów. Jest to alternatywa ceniona zarówno przez przedsiębiorców, jak i samych odbiorców ładunku. Zaangażowanie mniejszej ilości osób do przewozu paczki – w tym przypadku tylko kierowcy – przyczynia się do zmniejszenia ryzyka do zera przy potencjalnym zgubieniu przesyłki. Dodatkowo rozwiązanie to wiąże się ze skróceniem oczekiwania na paczkę przez adresata. Nie ma sytuacji, w której przedmioty zalegają wraz z innymi przesyłkami do momentu, aż uzbiera się ich odpowiednia ilość.

Niezależnie od tego czy podróż będzie się odbywać na terytorium Niemiec, Holandii czy Belgii, usługa “door to door” okazuje się być bardzo komfortowym i przydatnym rozwiązaniem nie tylko do transportu ludzi. Odbiór klienta spod ustalonego adresu i dowiezienie go na miejsce docelowe bez przesiadek i o elastycznych porach jest tym, co przyciąga wielu zainteresowanych. Takie rozwiązanie jest szczególnie komfortowe dla osób w podeszłym wieku, które nie rozumieją danego języka, a jadą np. w odwiedziny do rodziny za granicę. Dla tych właśnie pasażerów podróż busem jest lepsza niż samolotem lub pociągiem. Dodatkowo sami kierowcy również pomagają przy załadowaniu oraz rozładowaniu walizek, co czyni usługę transportową jeszcze bardziej kompleksową i atrakcyjniejszą.

Szybki kontakt:

lucastourbiuro@gmail.com

ul. Św. Faustyny Kowalskiej 45,
38-200 Jasło

+48 694 126 933
+48 604 757 427